Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Gwarantujemy zastępczy

W naszym sklepie dbamy o to, abyś zawsze mógł cieszyć się jazdą na rowerze, nawet w przypadku niespodziewanych usterek. Dlatego też, dla naszych lokalnych klientów, oferujemy wyjątkową korzyść - Bezpłatny rower zastępczy przez cały okres gwarancyjny.

 

Kiedy decydujesz się na zakup roweru u nas, możesz być pewien, że nie zostawiamy Cię samego w przypadku awarii. Nasza oferta obejmuje całkowicie bezpłatne rowery zastępcze, które dostarczamy do Ciebie w przypadku wystąpienia usterki technicznej. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem roweru klasycznego czy elektrycznego, możesz liczyć na nasze wsparcie.

 

Funkcjonująca przy naszym sklepie wypożyczalnia rowerów to dodatkowa korzyść dla Ciebie. Co roku wymieniamy naszą kolekcję na najnowsze modele, zapewniając Ci dostęp do najnowszych technologii i designu. Dzięki temu, gdybyś musiał skorzystać z naszej usługi roweru zastępczego, zawsze otrzymasz sprzęt najwyższej jakości.

 

W przypadku awarii, nagłej usterki, czy też potrzeby naprawy w okresie gwarancyjnym, nie czekaj! Nasza oferta gwarantuje, że nie będziesz musiał zrezygnować z przyjemności jazdy na rowerze. Dla nas najważniejszy jest Twój uśmiech i zadowolenie, dlatego zawsze możesz polegać na naszym wsparciu.

 

Spójrz na opinie naszych wspaniałych klientów w mapach Google ;-)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl