Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Zwroty i reklamacje

Składanie reklamacji
W celu złożenia reklamacji, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

A. Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem esklep@superkolo.com.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: - imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, - datę zawarcia umowy stanowiącej podstawę reklamacji, - przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, - wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 

B. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 

C. Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 

D. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mai, telefonicznie bądź na adres poczty tradycyjnej.

 

Zwrot towaru

Czas na odstąpienie od umowy: 14 dni

Koszt zwrotu: na własny koszt kupującego

Nie przyjmuję zwrotów nadanych za pobraniem

Otrzymałeś rabat na kolejną sztukę? – w przypadku zwrotu towaru pomniejszymy zwrot wpłaty o wartość udzielonego rabatu

Nie przyjmuję zwrotów od firm (nie dotyczy jednoosobowych działalności gospodarczych w przypadku, o którym mowa w art. 38 a. Ustawy o prawach konsumenta w zw. z art. 385(5) kodeksu cywilnego)

Postępuj zgodnie z instrukcją:

1.Zapakuj zwracany produkt/produkty

2.Do środka włóż kartkę z swoimi danymi: imię, nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu, numer zamówienia, jeżeli wybrana została forma płatności przelew tradycyjny to również nr konta na który dokonany ma być zwrot.

3.Odeślij paczkę na wskazany adres:

SUPER KOŁO SP. z o. o.
Prof.R.Ranoszka 103
44-338 Jastrzębie Zdrój

Zwrot pieniędzy

Zwrot pieniędzy nastąpi przez ten sam kanał w którym wykonywana była płatność bądź jeżeli nie będzie to możliwe lub wybrany został przelew tradycyjny to na podany nr konta wybrany przez kupującego.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl